KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8001407
nr 800 1407
Osignerad, fjordlandskap, 1800-tal, ramens innermått: 28x42
Kondition: litet dukhål
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 januari 2013
kl 18:01:24
800 kr
800 kr